Organic Sacha Inchi Zobrazit větší

Organic Sacha Inchi

359

Nový produkt

Amazonie je svět sám v sobě. Nejrozmanitější a z přírodního hlediska nejbohatší oblast na celé naší planetě. Je zde desetina veškeré fauny světa, pětina ptactva a každý rok jsou objeveny desítky nových druhů rostlin a živočichů, které nebyly doposud lidmi spatřeny.

Více informací

325 Kč s DPH

Více informací

Sacha Inchi je jednou z unikátních rostlin peruánské, nižší a střední Amazonie. Je popínavá, částečně dřevnatá, s plody výrazně rozdělenými do tvaru hvězdy. V každé z jejích částí je semeno, které je neobvykle bohatým zdrojem nezbytných a důležitých nenasycených mastných kyselin.

ORGANIC SACHA INCHI POUŽITÍ

* působí jako prevence srdečně-cévních chorob

* má protizánětlivé účinky

* dodává podporu při léčbě autoimunitních onemocnění

* pomáhá vyživovat mozek, což je cenné při demenci, depresích, stresu, únavě, nervovém i psychickém vyčerpání, podrážděnosti a nespavosti

* zlepšuje činnost centrálního nervového systému, stav nemocných s Alzheimerovou chorobou a při migréně

* usnadňuje transport výživných substancí do krve

* podporuje uchování správné funkce ledvin a vodního hospodářství organismu

* předchází zácpám

* posiluje imunitní systém při různých typech nádorových onemocnění

* zabraňuje vzniku a pomáhá při léčbě ekzémů, lupénky a uhrovitosti

* zpomaluje procesy stárnutí

ÚČINNÉ LÁTKY

Olej ze semen Sacha Inchi obsahuje až 90 % nenasycených mastných kyselin zastoupených v ideálním poměru a dosahujících mimořádně vysoké vstřebatelnosti – 96 %. Podíl omega-3 kyselin je přitom nejméně 48 %, což je 13x více, než obsahuje například losos. Mimo těchto kyselin je olej zdrojem bílkovin, jodu nebo vitami A a E.

ENERGETICKÁ CHARAKTERISTIKA

Sacha Inchi nabízí srovnání, vyrovnání energií našeho organismu. Harmonizací všech dějů spěje k jeho stabilitě a díky tomu k lepším výsledkům jak v oblasti tělesných orgánů, tak na poli psychiky a potažmo třeba i pracovních výkonů.

SOBENÍ NA ENERGETICKÉ DRÁHY

Sacha Inchi ovlivňuje především energetické dráhy ledvin, žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, jater, žlučníku, plic, srdce, osrdečníku a tří ohnišť.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: