Úvodní stránka

KariéraSpolečnost Energy nabízí nejrůznější výhody, možnosti, ale i spolupráci s naší firmou, to vše prostřednictvím členství v klubu spotřebitelů našich výrobků v Klubu Energy.

Každý, kdo má zájem stát se jeho součástí, má možnost volby. Pokud se zaregistruje jako běžný člen klubu, může využívat slev při nákupu našich výrobků, čerpat výhody bezplatných poraden a přednášek s možností zásobování informacemi o novinkách z oblasti zdravého životního stylu a využívat terapeutických služeb v našich obchodních zastoupeních (bez povinnosti nákupů!).

Další z možností je nabídka spolupráce s naší aktivně se rozvíjející mezinárodní společností a registrace jako její poradce. Ten se může za předem stanovených podmínek věnovat prodeji našich výrobků a profitovat tak z prodejní marže nebo získávat bonusy za šíření pozitivní reklamy, a to nejen v Čechách, ale i v dalších zemích jednotného trhu.

Lidé touží po výjimečném a chtějí výhody. My jim můžeme dát obojí. Cesta za zdravím, kterou nabízejí naše výrobky, je dostatečně motivující jak pro zákazníka, tak pro prodejce a aktivního spolupracovníka.

Copyright Cesty ke zdraví © 1996-2012
email