Úvodní stránka

O nás

Vítáme vás na stránkách Cesty ke zdraví.


Naše filozofie

Jsme společnost, zabývající se zdravým životním stylem. V naší nabídce naleznete nejen kvalitní přírodní produkty z kategorie potravních doplňků a kosmetiky firmy Energy vyvinuté podle principů klasické čínské medicíny, ale i široký sortiment služeb, jejichž cílem je pomoci vám žít spokojenější život.

Čím se zabýváme

Sortiment klubu Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku.

Kde získat výrobky a informace

Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Jak prodej výrobků, tak nabídka služeb probíhá v síti více než dvaceti firemních prodejen nazývaných Kluby Energy a více než stovce Konzultačních center po celé České republice. Všichni naši klienti mají také možnost objednávat výrobky prostřednictvím zásilkové služby a to pomocí pošty, e-mailu, telefonu nebo SMS.

Copyright Cesty ke zdraví © 1996-2012
email